Berėmio grūdinto stiklo durys gaminamos visų tipų varstomos durys - vienvėrės ir dvivėrės, vienpusės ir dvipusės. Stiklas gali būti skaidrus, tonuotas, matinis.

Rekomenduojamos berėmio stiklo durų plotis iki 1,1 m, o naudojant apsauginius bėgelius durų apačioje – iki 1,4 m pločio. Rekomenduojamas durų aukštis 2,1–2,4 m. Jei anga aukštesnė, patartina duris projektuoti su viršlangiu.

Stiklo durims paprastai naudojami vyriai, leidžiantys jas varstyti į abi puses. Viršutinio vyrio ašis tvirtinama į lubas arba, jei viršuje taip pat yra stiklas, į specialų stiklo tvirtinimą. Apačioje dažniausiai naudojamas hidraulinis durų uždarytuvas, kuris atlieka ir apatinio vyrio funkciją. Grindinis uždarytuvas uždaro atidarytas duris bei kontroliuoja durų judėjimą, kad dėl neatsargaus elgesio ar vėjo gūsio durys didele jėga nesitrenktų į sieną.

Siekiant pagerinti sandarumą berėmės durys gali būti montuojamos į staktą. Šiuo atveju naudojami kitokios konstrukcijos vyriai, leidžiantys darinėti duris tik į vieną pusę.
Aliuminio profilių durys gali būti lauko ir vidaus, vienvėrės ir dvivėrės, vienpusės ir dvipusės. Lauko durų gamybai naudojami trijų kamerų aliuminio profiliai, užtikrinantys geras gaminio šilumos izoliavimo savybes. Vidaus durų gamybai naudojami vienos kameros aliuminio profiliai. Užpildui  gali būti naudojami skaidraus, tonuoto, matinio stiklo paketai, viengubi stiklo lakštai, įvairių kompozicinių plokščių užpildai