UAB Stikmeta

Tai Uždaroji Akcinė Bendrovė, kuri specializuojasi įvairių berėmio grūdinto stiklo, aliuminio ir metalo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo srityje. Savo klientams siūlome modernius ir šiuolaikiškus gaminius už patrauklią kainą.

2005 m. Rugpjūčio 30d. – tai įmonės įkūrimo metai, tuo metu įmonė buvo tik Panevėžyje, nors dirbo visoje Lietuvoje. Bendrovė Lietuvoje pradėjo projektuoti ir montuoti berėmio grūdinto stiklo duris, pertvaras, vitrinas su vokiečių firmos ,,DORMA‘‘ ir italų firmos ,,CASMA‘‘ berėmio stiklo konstrukcijų furnitūra. Didėjant paklausai ir darbų apimtims buvo pradėti kurti įmonės padaliniai kituose miestose. Šiuo metu UAB „Stikmeta“ turi filialus: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje taip pat UAB „Stikmeta“ atstovybė yra Baltarusijoje, Minske.

2006 m. UAB ,,STIKMETA““ buvo apdovanota diplomu, kaip viena iš geriausia jaunų įmonių Panevėžio apskrityje.
Augantis statybų bumas, nauji projektai ir idėjos, naujos perspektyvos, subtilesnis skonis, aukšti reikalavimai nulėmė, kad mes, UAB STIKMETA‘‘ 2006 m. pabaigoje pradėjome projektuoti, gaminti ir montuoti aliuminio konstrukcijas ir nerūdijančio plieno gaminius.

Šiuo metu aliuminio konstrukcijos yra gaminamos naudojant tokius garsių ir laiko patikrintų gamintojų profilius kaip: YAWAL, SAPA, REYNAERS. Taip bendradarbiaudami su Jumis (architektai ir statybų bendrovės, projektuotojai) pateikdami aukštos kokybės produktus ir sprendimus. Neblėstantis stiklo ir metalo populiarumas ir plačios pritaikymo galimybės išskiria šias medžiagas iš spalvingos statybinių gaminių paletės. Architektų, interjero dizainerių ir inžinierių niekada nepamirštamas stiklas ir metalas išsiveržė iš paprastų gaminių konstrukcijų ir tapo universaliomis medžiagomis, įtakojančia patį statybų meną. Tai puikiai įrodo pastarojo meto pastatų projektai ir interjerai. Skaidrios stiklo ir metalo konstrukcijos tampa neatskiriama modernios architektūros dalimi, todėl stiklo ir metalo pilna visur: interjere, eksterjere, fasaduose, laiptuose, grindyse.

 

Nuo 2005 m. didžiuojamės savo atliktais darbais. Mes savo gaminius sumontavome įvairiausiuose objektuose: UAB „Dojus“, UAB „RolStatga“ naujos gamybinės/administracinės patalpos Šiauliuose, Kėdainių arena, AB „Medicinos banko“ padaliniai, AB „SEB banko“ filialai, MAXIMA prekybos, NORFA prekybos centrai, Šiaulių ir Pasvalio sporto kompleksas, daugelio firmų biurai, parduotuvės ir daugybė kitų didesnių ar mažesnių projektų. Mūsų bendrovės sėkmingi projektai su UAB ,,HSC‘‘, UAB „Telšių meistras“, UAB ,,Panevėžio statybos trestas‘‘, UAB ,,VIKSTATA‘‘ partneriais pritraukia vis naujus ir naujus užsakovus, o abipusiai pasisekę projektai papildo pastovių klientų gretas.

 

Mūsų specialistai konsultuoja, projektuoja, gamina ir sumontuoja stiklo, aliuminio ir metalo konstrukcijas, bet kurioje šalies vietoje ir už jos ribų. Mes gaminame berėmio stiklo fasadus, stiklo vitrinas, berėmes varstomas ir stumdomas stiklo duris, stiklo pertvaras, stiklo stogelius, stiklo laiptus ir grindis, stiklinius turėklus, stiklo dušo kabinas, aliuminio: fasadus, duris, langus, balkonus ir nerūdijančio plieno turėklus. Visa mūsų gaminama produkcija yra eksportuojama į: Švediją, Norvegiją, Prancūziją, Baltarusiją, o darbai vykdomi ne tik Lietuvoje bet ir Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje ir Norvegijoje.

_

Mes esame profesionalų komanda